Уряд схвалив перспективні плани формування тергромад трьох областей

Уряд схвалив перспективні плани формування тергромад трьох областей

Укрінформ
Кабінет міністрів України схвалив перспективні плани формування тергромад ще трьох областей України: Херсонської, Хмельницької та Луганської.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, відповідні розпорядження Кабмін схвалив на засіданні 29 квітня.

"Прийняття розпоряджень Кабінету міністрів забезпечить формування та функціонування спроможних територіальних громад, відповідно, Херсонської, Хмельницької та Луганської областей, здатних надавати населенню якісні послуги. Що, своєю чергою, створить більш комфортні умови для проживання жителів області, покращення інвестиційного середовища для фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб, що здійснюють підприємницьку діяльність", - зазначив міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов під час обговорення зазначених проєктів розпоряджень.

Читайте також: Уряд після 11 травня може посилювати карантин в окремих регіонах

Так, згідно з проєктами розпоряджень, у Херсонській області буде створено 49 громад, у Хмельницькій області - 60, а в Луганській - 37.

Як повідомляв Укрінформ, 22 квітня Кабінет міністрів на засіданні затвердив перспективні плани формування територій громад Івано-Франківської та Тернопільської областей.

Станом на січень 2020 року в Україні створено 1029 об’єднаних територіальних громад з населенням 11,7 млн людей. Перспективними планами формування територій громад покрито 90,3% території країни.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-