На Донеччині можуть з’явитися фермерські бізнес-школи

На Донеччині можуть з’явитися фермерські бізнес-школи

Фото
Укрінформ
Донеччина гостро потребує створення мережі невеликих фермерських бізнес-шкіл.

Про це йшлося на зустрічі керівного складу Донецької ОДА з делегацією Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО), повідомляє пресслужба обладміністрації.

"Нам дуже приємно, що ваша організація підтримує нашу область та всю країну в складний для нас час. Допомога людям, які проживають близько до лінії розмежування, є важливим напрямком роботи. Керівництво департаменту агропромислового комплексу та розвитку сільських територій неодноразово зустрічалося з вами для обговорення важливих питань розвитку агропромисловості області, зокрема розвитку бджільництва в регіоні. Зараз дуже гостро стоїть питання навчання – створення невеличких фермерських бізнес-шкіл", – зазначив заступник голови Донецької ОДА Вадим Філашкін.

Читайте також: Продовольча організація ООН призначила нового координатора програм в Україні

Делегацію ФАО очолює координатор програми ФАО в Україні Мара Лопес. Основною метою зустрічі стало знайомство керівництва облдержадміністрації з координаторкою програми та радником програми, які вперше прибули в Україну. Під час заходу розглянули питання співпраці облдержадміністрації та ФАО, а також стану реалізації проєкту щодо економічного розвитку, який реалізується спільно 4 агенціями ООН – ПРООН, ООН Жінки, Фондом ООН у галузі народонаселення та ФАО.

У Донецькій ОДА відбулась зустріч з делегацією ФАО

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН об’єднує міжнародні зусилля з подолання голоду. Її метою є досягнення продовольчої безпеки для всіх і забезпечення регулярного доступу до достатньої кількості якісної їжі для ведення активного та здорового способу життя. Разом зі 194 державами-членами ФАО працює у більш ніж 130 країнах. Загальна програма фінансується за рахунок обов’язкових та добровольчих внесків. До загального бюджету ФАО 39% надходить з нарахованих внесків, сплачених державами-членами, а 61% мобілізується за рахунок добровільних внесків від членів та інших партнерів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-