З Миколаївського зоопарку в ліси Буковини передали самицю зубра

З Миколаївського зоопарку в ліси Буковини передали самицю зубра

Фото
Укрінформ
З Миколаївського зоопарку до розплідника Сторожинецького лісомисливського господарства, що у Чернівецькій області, передали самицю зубра на прізвисько Муза.

Про це повідомляється на сторінці Миколаївського зоопарку у Facebook.

"До адміністрації зоопарку звернулися представники ДП «Сторожинецьке лісове господарство» з проханням передати їм одну особину зубра, посилаючись на те, що ними було започатковано розплідник зубрів загальною площею 80,3 га. І днями Миколаївський зоопарк передав на Буковину самицю зубра європейського (Bison bonasus) на прізвисько Муза", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Африканських слонів заборонили продавати в зоопарки та цирки

Самиця народилася у Миколаївському зоопарку у 2016 році. Там зазначають, що три роки тому вони уже передавали для цього розплідника на Буковину самця цього ж виду тварини.

"Як відомо, зубр європейський майже зник у природі. Тільки зусиллями небайдужих людей цей вид було врятовано від повного вимирання. На сьогодні, це єдиний вид диких биків що проживає у Європі", - зазначають у Миколаївському зоопарку.

Читайте також: У Миколаївському зоопарку оселився ще один рідкісний жираф

Мета створення розплідника – утримання у напіввільних умовах генетичного резерву зубрів, та отримання приплоду з перспективною випускання у природне середовище 2-3 річного молодняку.

Це робиться заради збереження та відновлення Буковинської субпопуляції зубра європейського, загальна чисельність якої на теренах Чернівецької області складає близько 30 особин.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-