На Донеччині визначили чотири цілі Стратегії розвитку до 2027 року

На Донеччині визначили чотири цілі Стратегії розвитку до 2027 року

Укрінформ
У Донецькій області на засіданнях робочих груп визначили цілі і завдання Стратегії розвитку регіону до 2027 року.

Про це повідомили в Департаменті економіки Донецької обласної держадміністрації.

«Визначили цілі і завдання Стратегії до 2027 року... Пройшли засідання робочих груп з розробки Стратегії розвитку Донецької області на період до 2027 року», - йдеться у повідомленні.

Зазначено, що було визначено чотири стратегічні цілі. Перша – оновлена, конкурентоспроможна економіка. Вона базується на трьох складових: кваліфіковані кадри та гідна праця; розумна спеціалізація, заснована на знаннях та інноваціях; транспортна доступність та просторове сполучення регіону.

Друга ціль – якість життя та людський розвиток. Приділена увага всебічному розвитку дітей та молоді, турботі про здоров’я населення та гармонійному фізичному і духовному розвитку людини.

Читайте також: На Донеччині 11 міст, районів та ОТГ зможуть надавати адмінпослуги вдома

Третя – ефективне управління та безпека в умовах зовнішніх і внутрішніх викликів. Включатиме питання безпеки населення і територій, рівного доступу населення до базових соціальних, адміністративних та комунальних послуг, рівномірного розвитку територій.

Четверта – екологічна безпека та збалансоване природокористування. В рамках якої, спрямовуватимуть зусилля на безпечний стан довкілля; стале управління відходами та небезпечними хімічними речовинами; енергетичну безпеку та розвиток альтернативної енергетики.

В ОДА підкреслили, що наразі, кожен зацікавлений може ознайомитись з проектом дерева цілей Стратегії розвитку Донецької області на період до 2027 року і надати свої пропозиції і зауваження до 30 вересня 2019 року на електронну пошту.

Другим питанням порядку денного було визначення стратегічного бачення Донецької області до 2027 року. Кожна робоча група напрацювала своє бачення.

В ОДА запропонували небайдужих долучитись до обговорення: або підтримати один із напрацьованих варіантів, або запропонувати власний.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-