Уперше в Україні скайдайвери склали фігуру 100-way

Уперше в Україні скайдайвери склали фігуру 100-way

Фото, відео
Укрінформ
На аеродромі "Коротич" Харківського аероклубу 100 парашутистів з різних країн вперше в Україні склали і перебудували фігуру в небі.

Про це повідомляє пресслужба Харківського аероклубу ім. В.Гризодубової ТСО України.

"The first 100-way in Ukrainian sky" / Фото: Єгор Висоцький, Berd Sturm, Андрій Веселов

"На аеродромі "Коротич" в рамках міжнародного проєкту "The first 100-way in Ukrainian sky" 22 серпня 2019 року зібрана і перебудована формація за участю 100 парашутистів", - йдеться у повідомленні.

Досягнення фіксували три повітряних відеооператори.

Як зазначили в аероклубі, на аеродромі "Коротич" з 19 по 23 серпня 2019 року відбувався захід The Ukraine Invitational 100-way, в ході якого в небі зустрілися спортсмени-парашутисти з усього світу. Для реалізації амбітних ідей скайдайверів в повітрі працювали літаки сімейства "Антонов" - Ан-72 і два Ан-28.

Особливість третього за сезон міжнародного збору парашутистів в Харкові - це спроба вперше зібрати в небі України формацію 100-way. Уже на третій стрибковий день, 21 серпня, мета була досягнута. А наступного дня скайдайверам вдалося перевершити досягнення — в ході другого стрибка парашутисти зібрали і перебудували фігуру.

Читайте також: Польські парашутисти переймали досвід українського спецбатальйону

Постановниками міжнародних стрибків в Україні стали кращі світові капітани, серед яких — Дітер Кірш (Німеччина), Патрік Пасс (Франція), Ян Мілко Хоткінсон (Великобританія), Ілля Балашов (Україна). Участь в міжнародних зборах взяли 20 українських парашутистів.

В рамках зборів The first 100-way in Ukrainian sky авіація Національної гвардії виконала тренування екіпажів у вправах: зліт-посадка на смуги обмежених розмірів з ґрунтовим покриттям, десантування парашутистів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-