У Львові відбувся традиційний масовий велопробіг

У Львові відбувся традиційний масовий велопробіг

Фото
Укрінформ
Традиційний масовий велопробіг, котрий щороку збирає сотні прихильників здорового і активного способу життя, провели у Львові. До учасників долучився міський голова Андрій Садовий.
Про це повідомила прес-служба міськради.

“Понад тисячу людей долучилися до цьогорічного велосипедного свята. Міська влада робить все, щоб кількість велофанів зростала. Прокласти у місті 268 км окремих велодоріжок — це наша мета. Така протяжність велодоріжок є у світовій велостолиці — Копенгагені, і ми дорівняємось, або й випередимо датчан”,- зазначив Садовий.

У Львові відзначили Всеукраїнський Велодень / Фото: Львівська міська рада

Учасники Велодня проїхали 20 кілометрів вулицями Львова.

Читайте також: Самопоміч не проти дострокових виборів Ради - Садовий

Головною метою заходу, організованого громадською організацією "Lviv Bicycle Club" за сприяння управління молоді та спорту Львівської міської ради, є популяризація велосипеда як екологічно чистого, дешевого і зручного засобу пересування по місту, як способу дбати про своє здоров’я та підтримувати себе у хорошій фізичній формі. Крім того, Велодень покликаний ще раз привернути увагу представників влади, бізнесу, громадських організацій, освіти до важливості створення та розвитку належної інфраструктури, проведення регулярної освітньої роботи з вивчення правил безпечної поведінки на дорозі усіма учасниками руху.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-