Через зливи у Карпатах можливі селеві потоки

Через зливи у Карпатах можливі селеві потоки

Укрінформ
На річках Закарпаття, а також в басейнах Сяну, Дністра, Прип'яті та деяких інших 16-18 травня очікується значний підйом рівня води. Можливе часткове затоплення сільгоспугідь.

Про це повідомляє ДСНС.

"За даними Укргідрометцентру, внаслідок очікуваних значних та сильних дощів, очікуються підйоми рівнів води: 16 травня - на річках Закарпаття на 0,3-1,0 м, у нижніх течіях до 1,5 м; на малих водотоках - швидкоплинне пiдвищення рiвнiв води на 0,5-1,0 м", - йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що 16-17 травня підйом води очікується на річках басейнів Сяну, Днiстра (Львiвська, Iвано-Франкiвська обл.) - на 0,2-1,0 м; на рiчках басейнiв Прута, Сiреті - на 0,3-1,3 м. Підйоми рівнів води відбуватимуться без негативних наслідків.

16 - 18 травня вода підніметься і на рiчках басейнів Захiдного Бугу (Львiвська, Волинська обл.), Прип'ятi (Волинська, Рівненська, Хмельницька, Житомирська обл.), Ужа, Тетерева (Житомирська, Київська обл.) на 0,1 - 0,5 м; на рiчцi Стир, нижче Хрiнницького водосховища, на 0,2-0,8 м, на окремих ділянках річок - подальше затоплення заплав, можливе часткове затоплення сільськогосподарських угiдь.

Читайте також: Українцям обіцяють дощі з грозами, температура до +29°

У Карпатському регіоні, у мiсцях проходження сильних злив, можливе формування значного схилового, місцевого стоку та утворення невеликих локальних селевих потоків.

16-17 травня на рiчках басейнів Прип'ятi, Ужа і Тетерева очiкується продовження пiдйому рiвнiв води на 0,1-0,3 м; на рiчцi Стир, нижче Хрiнницького водосховища, на 0,2-0,8 м над рiвнями на 08 год. 14 травня. На окремих дiлянках рiчок - вихід води на заплаву, подальше її затоплення, можливе часткове затоплення сільсько-господарських угiдь.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-