У Львівському ЦРМС провели семінар для голів тергромад з трьох областей

У Львівському ЦРМС провели семінар для голів тергромад з трьох областей

Децентралізація
Укрінформ
Управління людськими ресурсами та комунікаційні інструменти місцевого самоврядування вивчали на дводенному семінарі "Кроки для керівників" голови ОТГ Львівської, Волинської та Рівненської областей.

Захід відбувся у Львівському ЦРМС, створеному за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, повідомляє кореспондент Укрінформу.

В ОТГ відновлюється інфраструктура: будуються школи, дороги, амбулаторії і пожежні депо. Громади навчилися домовлятися і шукати гроші на розвиткові проекти. Тепер їх керівники роблять нові кроки - освоюють методи управління людськими ресурсами та комунікаційні інструменти.

“Хочеться змінити підхід до управління людськими ресурсами, застосовуючи принципи стратегічного планування, компетенційний підхід, управління знаннями та розвиваючи колектив задля успіху громади. Адже набір знань, умінь і навичок, на вимогу часу потрібно постійно оновлювати, шліфувати і вдосконалювати”, - зазначила радник з муніципальних послуг Івано-Франківського ЦРМС Марія Баран.

Читайте також: Млинівська ОТГ зменшила до 1% ставку оподаткування для підприємців

Програма «U-LEAD з Європою» спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією й підтримує реформу децентралізації та її секторальні напрямки.

Фото: Львівський ЦРМС

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-