МОЗ закликає західні області посилити заходи протидії кору

МОЗ закликає західні області посилити заходи протидії кору

Укрінформ
МОЗ закликає західні області запозичити успішний досвід проведення спецоперації протидії кору та зупинити зростання рівня захворюваності.

Про це йшлося на зустрічі керівництва відомства та Центру громадського здоров’я з представниками департаментів охорони здоров’я та освіти Рівненської, Закарпатської, Тернопільської, Івано-Франківської та Чернівецької областей, повідомляє МОЗ.

"Ми закликаємо регіони розпочати активні дії, аби зупинити спалах кору. Міністерство готове надати всю підтримку, але найголовніше вже зроблено – нині немає дефіциту вакцин проти кору в Україні. Усі регіони забезпечені якісними, ефективними вакцинами КПК", - зазначила заступниця міністра охорони здоров’я України Ольга Стефанишина.

Читайте також: Британські вчені встановили зв‘язок між популізмом та недовірою до щеплень — Супрун

На зустрічі зазначалося, що західні області мають найбільшу кількість захворілих на кір як у минулому році, так і в 2019.

"Причина – велика кількість дітей, які свого часу пропустили щеплення. З початку року (з 28 грудня 2018 р. до 4 квітня 2019 р.) на кір захворіло 37 328 людей — 17 016 дорослих і 20 312 дітей. Від ускладнень кору померло 14 людей. Усі регіони забезпечено вакцинами КПК (проти кору, паротиту і краснухи) виробництва Бельгії та США: станом на 4 квітня в Україні було 1 094 415 доз", - наголосили у МОЗ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-