На кордоні з Польщею проводять експеримент у двох пунктах пропуску

На кордоні з Польщею проводять експеримент у двох пунктах пропуску

Відео
Укрінформ
На кордоні з Польщею у двох пунктах пропуску “Смільниця” та “Грушів” впроваджено новації для зменшення черг з першого квітня.

Про це повідомляє Держприкордонслужба.

“Апробація технологічних процедур на виконання вимог Кабінету міністрів України щодо спрощення прикордонних та митних формальностей під час перетину державного кордону особами та транспортними засобами проходить на кордоні з Польщею. Експеримент запроваджено з 1 квітня та буде тривати до початку червня у двох пунктах пропуску “Смільниця” та “Грушів”. Зміни полягають у послідовності здійснення прикордонного та митного контролю”, - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, тепер під час виїзду з України подорожуючі спочатку проходять процедуру паспортного контролю. Прикордонний наряд вносить інформацію про осіб та транспортні засоби у відомчу базу і дані автоматично передаються у базу даних співробітників митниці. Тому немає необхідності інспектору митниці ще раз вносити цю інформацію. Крім того, одночасно здійснюється прикордонний та митний огляд автомобіля. А це дозволяє уникнути дублювання функцій та зменшити час, необхідний для перетину кордону.

“Така апробація технологічних процедур у пунктах пропуску “Смільниця” та “Грушів”, які розташовані на суміжній території, лише перший крок задля досягнення мети зменшення часу на проходження прикордонно-митних формальностей під час виїзду за межі України. У разі успішності цього експерименту, він буде запроваджений в усіх пунктах пропуску. Також зазначимо, що ці зміни відбуваються у тісній співпраці не тільки між підрозділами Держприкордонслужби та ДФС, а відповідними службами польською сторони”, - додають у ДПСМУ.

Читайте також: Прикордонники пояснили, куди звертатись з питань перетину кордону

Крім того, як зазначається, такі технологічні процедури вже діють у пункті пропуску “Нові Яриловичі”, що на кордоні з Білоруссю, та у спільному пункті пропуску “Паланка”, що на українсько-молдовському кордоні.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-