У Краматорську розробили концепцію проекту GIZ щодо охорони здоров’я

У Краматорську розробили концепцію проекту GIZ щодо охорони здоров’я

Укрінформ
У Краматорську відбулась зустріч голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Олександра Куця з делегацією GIZ з Німеччини.

Під час зустрічі йшлося про проект GIZ «Охорона здоров’я та соціальна сфера», повідомляє департамент інформаційної та внутрішньої політики Донецької ОДА.

«У Краматорську відбулася зустріч голови Донецької облдержадміністрації Олександра Куця з делегацією GIZ (Німеччина). Під час зустрічі сторони обговорили гуманітарні потреби області та розробили концепцію проекту GIZ «Охорона здоров’я та соціальна сфера», - йдеться у повідомленні.

Читайте також: У Краматорську відкрилася виставка військово-польового арту

За словами Куця, заклади охорони здоров’я Донецької області мають нагальну потребу в сучасному діагностичному та лікувальному обладнанні.

«Ми зацікавлені в розширенні співпраці. У свою чергу ми робимо максимально для того, щоб надана підтримка була ефективною», - наголосив під час зустрічі керівник області.

Читайте також: На Донбас прибули 9 вантажівок з гумдопомогою від Червоного Хреста

В ОДА нагадали, що домовленість щодо проекту було досягнуто в рамках українсько-німецьких міжурядових переговорів 27 листопада 2018 року в Берліні. Проект передбачає фінансування у розмірі 10 млн євро та розрахований на три роки.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-