Гройсман відзначив перші ознаки змін на Тернопільщині

Гройсман відзначив перші ознаки змін на Тернопільщині

Децентралізація
Укрінформ
Тернопільська область, яка свого часу стала однією з найкращих в Україні за темпами утворення ОТГ, нині засвідчує перші паростки змін.

Цю тезу висловив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Ради регіонального розвитку Тернопільщини, яке сьогодні відбулося у Тернополі, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ідея децентралізації була покликана на системні зміни в управлінні державою. І Тернопільщина тоді показала всій країні, що можна йти шляхом змін і отримувати результат. Те, що ми бачимо сьогодні – це перші паростки змін. Тернопільська область свого часу стала однією з найкращих за темпами об’єднання громад і сьогодні має високі показники зростання промислового виробництва в регіоні, підвищення заробітної плати, створення нових робочих місць», - сказав Гройсман.

За його словами, нині у планах - реалізувати в області близько 1,5 тис. регіональних проектів на близько 30 млрд грн, причому більшість їх стосується формування Нового освітнього простору, оновлення системи охорони здоров’я регіону та розбудови інфраструктури. Однією з найбільш перспективних для інвестування вважається агросфера.

Також, як підкреслив Прем’єр-міністр, упродовж останніх років в області реалізовано понад 60 інвестиційних проектів, які дозволили регіону вийти у лідери у тваринництві та вирощуванні цукрових буряків та ріпаку.

Читайте також: Гройсман назвав три вимоги до нового глави Нафтогазу

Глава уряду наголосив, що досягнуті Тернопільщиною успіхи – це велика робота, яка велась і ведеться на різних рівнях з 2014 року.

«Не помічати змін – це неправильно. Говорити, що ми не досягли того, чого хотіли – це правильно. Але те, що ми стали на правильний шлях, у мене немає жодного сумніву. І це - наше надбання, яке нам треба берегти і примножувати. Від нас із вами залежить, як ми будемо жити завтра», - додав Гройсман.

Як повідомлялося, сьогодні у Тернополі відбулося засідання Ради регіонального розвитку Тернопільщини під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-