У Вугледарі на реконструкцію очисних споруд дадуть 33 мільйони

У Вугледарі на реконструкцію очисних споруд дадуть 33 мільйони

Фото
Укрінформ
У Вугледарі на Донеччині на реконструкцію очисних споруд спрямовано понад 33 млн грн з обласного екологічного фонду, і стічні води вже не шкодять річці Кашлагач.

Про це у суботу на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Донецької військово-цивільної обласної адміністрації Олександр Куць, який сьогодні відвідав Вугледар і реконструйовану станцію.

«Стічні води міста Вугледар більше не шкодять річці Кашлагач... На реконструкцію Вугледарських очисних з обласного екологічного фонду спрямували 33,1 млн гривень», - зазначив очільник області.

Очисні споруди в місті Вугледар

Він поінформував, що за ці кошти були відновлені 4 первинні та 2 вторинні відстійники, насосна станція рециркуляції мулу та станція мулової води, вузол обліку стічних вод, електромережа тощо.

Читайте також: На Донеччині розробляють Стратегію розвитку до 2027 року

Внаслідок проведених робіт ефективність обладнання з механічної та біологічної очистки значно підвищилася та суттєво зменшився обсяг споживання електроенергії, отже це економічно та користно для довкілля, додав Куць.

“Такого результату і досягли завдяки реконструкції очисних споруд та заміни старого обладнання, яке експлуатувалося з 1966 року, й на початок робіт знаходилося в аварійному стані”, - резюмував він.

Фото: www.facebook.com/oleksandrkuts1

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-