Порошенко доручив підготувати програму щодо сміттєпереробних підприємств Закарпаття

Порошенко доручив підготувати програму щодо сміттєпереробних підприємств Закарпаття

Укрінформ
Президент Петро Порошенко доручив підготувати спеціальну програму щодо сміттєпереробних підприємств та “зеленої енергетики” для Закарпатської області.

Про це він заявив під час засідання Ради регіональної розвитку Закарпаття, повідомляє прес-служба глави держави.

“Просив би, щоб ми запланували і розробили спеціальну програму для Закарпаття про пріоритетні пропозиції по сміттєпереробних підприємствах і енергетиці. Бо у нас сонячні електростанції як «зелену енергетику» всі будують. Чомусь “чисте сонце” - будь ласка, а сміттям займатись ніхто не хоче. Ні. Будемо робити так, щоб енергетичний баланс - це європейський досвід - і на Закарпатті, і по всій Україні був би ефективно використаний”, - сказав Президент.

Він доручив віце-прем'єр-міністрові - міністру регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадію Зубку і голові Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадію Москалю підготувати відповідні пропозиції і забезпечити необхідний результат.

Читайте також: Закарпаття заслуговує стати "туристичною Меккою" України і Європи - Президент

У свою чергу Москаль зауважив, що питання сміттєпереробних підприємств є актуальним для всієї України, включно із Закарпаттям.

За його словами, в області ліс займає понад 52% території, землі не вистачає для сміттєзвалищ.

У цьому зв’язку глава держави наголосив на необхідності об’єднання зусиль для вирішення проблем. Порошенко підкреслив, що завдяки децентралізації громада має можливість визначати свої пріоритети – де потрібна школа, де освітлення, де дорога, а де держава має допомогти через державний фонд регіонального розвитку.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-