Представники ЮНІСЕФ та Німеччини обговорили у Маріуполі питання водопостачання

Представники ЮНІСЕФ та Німеччини обговорили у Маріуполі питання водопостачання

Укрінформ
У Маріуполі на Донеччині представники ЮНІСЕФ та Німеччини обговорили питання водопостачання у місті.

Про це 11 березня повідомили в Маріупольській міській раді.

«До Маріуполя з робочим візитом завітали представники організації ЮНІСЕФ, посольства Німеччини в Україні, компаній KFW та GIZ. Вони разом з першим заступником міського голови Михайлом Когутом обговорили питання водопостачання у місті та якість питної води», - йдеться у повідомленні.

Одне з актуальних питань для Маріуполя - якість питної води, нині лікарні, ліцеї та інші соціальні установи безкоштовно отримують очищену «Соціальну воду». Ємності з водою встановлено в дошкільних та навчальних закладах міста. Проект реалізовано за підтримки дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). ЮНІСЕФ тісно співпрацює з Маріуполем з 2016 року.

За словами Когута, під час конфлікту у регіоні міжнародна організація одна з перших прийшла на допомогу місту - при її підтримці відремонтували водогін по проспекту Миру та придбали екскаватори; також у Кальміуському районі провели реконструкцію водопровідної насосної станції «Сартанська».

Читайте також: Голова МінТОТ у Маріуполі побував на фільтрувальній станції

Директор «Водоканалу» Геннадій Ізюмов розповів, що з 2016 року спільно з ЮНІСЕФ реалізовано проекти на загальну суму 75 млн грн.

Представники ЮНІСЕФ зазначили, що Маріуполь помітно розвивається, і вони зацікавлені у подальшій співпраці з містом.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-