Голова МінТОТ у Маріуполі побував на фільтрувальній станції

Голова МінТОТ у Маріуполі побував на фільтрувальній станції

Фото
Укрінформ
Міністр з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш відвідав у Маріуполі Старокримське водосховище та міську лікарню.

Про це 11 березня повідомили в Маріупольській міській раді.

«До Маріуполя завітав міністр з питань тимчасово окупованих території та внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш. У ході поїздки він відвідав ЛОР-відділення міської лікарні № 1, Кальміуський водозабір і фільтрувальну станцію Старокримського водосховища», - йдеться у повідомленні.

Черниш підкреслив, що Маріуполь приділяє велику увагу проектам з водозабезпечення та підходить до вирішення проблеми комплексно. Цього року уряди України та Франції підписали Рамковий договір щодо офіційної підтримки проекту з постачання питної води у Маріуполі. Це вирішить питання безпечного та якісного забезпечення водою півмільйонного міста. Угода передбачає виділення урядом Франції 64 млн євро.

Читайте також: В окупованому Криму кожен п'ятий не має доступу до якісної води — МінТОТ

Міністру показали два майданчики ймовірного водозабору. Остаточне слово та експертизу надасть французька сторона.

Черниш зазначив, що у Маріуполі місцева влада скористалася децентралізацією, і якщо використовувати її механізми та доходи правильно, то «люди будуть це відчувати через покращення послуг, зменшення витрат та збільшення доходів у місцевий бюджет».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-