На Донеччині цьогоріч працевлаштували майже чотири тисячі людей

На Донеччині цьогоріч працевлаштували майже чотири тисячі людей

Укрінформ
У Донецькій області з початку року за сприяння обласної служби зайнятості працевлаштовано 3,7 тис. осіб.

Про це повідомили на сайті Донецької обласної ВЦА.

«З початку 2019 року послугами Донецької обласної служби зайнятості скористались 17,7 тис. осіб. За сприяння служби зайнятості працевлаштовано 3,7 тис. осіб», - йдеться у повідомленні.

Зазначено, що працевлаштовано в тому числі: за рахунок одноразової виплати допомоги по безробіттю для започаткування підприємницької діяльності – 7 осіб; з виплатою компенсації роботодавцю фактичних витрат суми нарахованого єдиного внеску - 332 особи; з виплатою компенсації витрат роботодавцю на оплату праці на умовах строкових трудових договорів за працевлаштованих внутрішньо переміщених осіб – 116 осіб.

Залучено до участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру – 2 тис. осіб, проходили професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації – 1,8 тис. осіб.

Зокрема, як зазначається, на 66,4% збільшилась чисельність осіб, працевлаштованих до набуття статусу безробітного.

Читайте також: У Держпраці повідомили, в яких галузях найвищий ризик незадекларованої праці

Як зазначається, активна робота служби зайнятості у напрямку стимулювання бізнес-мислення та розвитку підприємницької ініціативи населення сприяла суттєвому зростанню, майже в 3 рази, чисельності осіб, які започаткували власну справу.

У повідомленні також підкреслено, що використання нових підходів та інноваційних методів роботи допомагає фахівцям служби зайнятості максимально сконцентрувати зусилля на досягненні якісних та позитивних результатів.

Зокрема, розроблені та успішно працюють чотири мобільні онлайн-додатки - «Центр розвитку підприємництва», «Центр професійної орієнтації», «Довідник послуг та пільг учасника АТО» та «Донецький центр професійно-технічної освіти служби зайнятості України». Всі додатки абсолютно прості та зрозумілі у використанні, вони легко встановлюються на мобільні гаджети і безкоштовно доступні для завантаження у Google Play.

З 1 січня 2019 року в усіх центрах зайнятості Донецької області розпочали роботу кар’єрні радники, основне завдання яких повернути клієнта до трудової діяльності, здійснюючи індивідуальний супровід безробітних задля кінцевої мети – працевлаштування.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-