У Краматорську проводять семінар в рамках кредитної програми ЄІБ

У Краматорську проводять семінар в рамках кредитної програми ЄІБ

Фото
Укрінформ
У Краматорську розпочався навчальний семінар для кінцевих бенефіціарів в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України Європейського інвестиційного банку.

Про це повідомили в департаменті інформаційної та внутрішньої політики Донецької обласної ВЦА.

"21 лютого в Краматорську розпочався перший день навчального семінару для кінцевих бенефіціарів в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України Європейського інвестиційного банку", - йдеться у повідомленні.

Засідання розпочалося під керівництвом першого заступника голови Донецької ОДА Євгена Вілінського, директора департаменту інвестиційно-інноваційного розвитку і зовнішніх відносин облдержадміністрації Оксани Головко, а також за участі представників Мінрегіону, структурних підрозділів облдержадміністрації, ПРООН, компанії "Транстек С.А. ", органів місцевого самоврядування міст, районів, об’єднаних територіальних громад.

У Краматорську проводять семінар в рамках кредитної програми ЄІБ / Фото: dn.gov.ua

На заході розглядають питання закупівлі робіт та фінансових аспектів реалізації субпроектів в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України, угоди про надання коштів позики та документи до неї, документи для отримання платежів, окрема процедура по ПДВ, важливі моменти створення тендерного досьє та роботи з PROZORRO, договір підряду.

Читайте також: ЄІБ надасть 10 мільйонів євро на енергоефективність будівель 7 вишів України

Вже завтра, 22 лютого, у другий день семінару, розглянуть нюанси роботи з Європейським інвестиційним банком, технічні аспекти реалізації програми, екологічні та соціальні аспекти програми.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-