На Донеччині для педагогів провели семінар про роботу в інклюзивно-ресурсних центрах

На Донеччині для педагогів провели семінар про роботу в інклюзивно-ресурсних центрах

Укрінформ
У Донецькій області педагоги напрацьовували навички роботи в інклюзивно-ресурсних центрах.

Про це у понеділок повідомили в Департаменті освіти і науки Донецької обласної ВЦА.

"Педагоги Донеччини вчились працювати в інклюзивно-ресурсних центрах. У місті Краматорську пройшла семінар-нарада для директорів та педагогічних працівників 27 інклюзивно-ресурсних центрів області за темою "Організаційно-методичні засади діяльності інклюзивно-ресурсних центрів", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, під час заходу розкрито основні етапи та напрями діяльності інклюзивно-ресурсних центрів та визначена роль керівника та педагогічних працівників у системі ефективного проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дітей з особливими освітніми потребами.

Практична частина семінару дала можливість учасникам закріпити набуті знання у вирішенні ситуативних завдань в роботі з висновком інклюзивно-ресурсного центру.

Читайте також: У Чернівцях відкрили перший інклюзивно-ресурсний центр для дітей

Також учасники семінару відпрацювали план дій щодо налагодження цілісної системи ефективної роботи команди фахівців іклюзивно-ресурсних центрів системи освіти області.

У заході взяли участь представники департаменту освіти і науки облдержадміністрації, ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, директорів та педагогічних працівників інклюзивно-ресурсних центрів міст, районів, ОТГ.

Фото: dn.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-