Цигикал розповів про співпрацю прикордонників з європейськими колегами

Цигикал розповів про співпрацю прикордонників з європейськими колегами

Фото
Укрінформ
Підвищення прикордонної безпеки відбуватиметься перш за все через запровадження європейських стандартів і практик.

Про це голова Держприкордонслужби України зазначив на Колегії відомства в Одесі, йдеться на сайті ДПСУ.

«З європейськими і молдовськими колегами ми спільно патрулюємо кордон, а кількість таких нарядів постійно зростає. Активно працювали над запровадженням спільних контрольних процедур у пунктах пропуску. Взято участь у 10-ти операціях ФРОНТЕКС. Маємо суттєві результати співпраці оперативних підрозділів з колегами із країн ЄС», - зазначив керівник прикордонного відомства.

Загалом у 2018 році здійснено висилку більше 3200 спільних патрулів з прикордонниками суміжних країн, найбільше на кордоні з Польщею та Молдовою, а спільний контроль відбувається в 10 пунктах пропуску через державний кордон.

Голова ДПСУ нагадав про співпрацю в рамках проекту TВІННІНГ, який тривав 2 роки і результатом якого стало ініціювання створення робочої групи високого рівня з координації управління кордонами.

Читайте також: Прикордонники перевірять міжнародних спостерігачів на вибори - Цигикал

«Важливим інструментом є створення міжвідомчої робочої групи високого рівня з питань координації інтегрованого управління кордонами. У рамках модернізації охорони кордону маємо розробити проект нової Стратегії Ай-Бі-еМ та план її реалізації», - сказав Цигикал.

Крім того, наголошувалося, що у рамках 24 міжнародних проектів залучено технічної та експертної допомоги на 200 мільйонів гривень. А за підтримки США, ЄС і МОМ реформовано внутрішню безпеку, реалізується антикорупційна програма та проект «Нове обличчя кордону», який довів свою ефективність.

Фото: dpsu.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-