У Сєверодонецьку відкрили діалогову платформу для громадськості

У Сєверодонецьку відкрили діалогову платформу для громадськості

Укрінформ
Діалогова платформа «Мультихаб «GreenLab» запрацювала у Східноукраїнському національному університеті ім. Володимира Даля.

Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook директор Департаменту масових комунікацій Луганської облдержадміністрації Олександр Костенко.

«Платформа «Мультихаб «GreenLab» являє собою мультифункціональну аудиторію, що розділена на декілька зон та призначена для проведення зустрічей, круглих столів, дебатів та інших заходів. Це міжнародний проект, який є результатом роботи колективу переміщеного СНУ ім. В. Даля, громадськості та міжнародного партнера ПРООН», - написав Костенко.

Читайте також: У Сєвєродонецьку відкрили новий заплавний міст

Робота «GreenLab» буде спрямована на налагодження діалогу та збільшення кількості молодіжних ініціатив. Наразі організатори визначили наступні напрями діяльності: студентські ініціативи, наукові, освітні та культурні та громадські заходи, медіація і посередництво.

Проект «Створення діалогової платформи-мультихаба «GreenLab» для активних членів громади» реалізується ГО «Фундація «Простір» разом зі Східноукраїнським національним університетом ім. Володимира Даля за підтримки ПРООН.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-