У Міськсумиліфт забрали ліцензію після загибелі немовляти у ліфті

У Міськсумиліфт забрали ліцензію після загибелі немовляти у ліфті

Укрінформ
У Сумах після загибелі немовляти у ліфті управління Держпраці у Сумській області анулювало ТОВ «Міськсумиліфт» дозвіл на доступ до підйомників.

Про це кореспонденту Укрінформу повідомили у прес-службі управління.

«У зв’язку із смертельним випадком Управлінням держпраці у Сумській області проведено позапланові перевірки підприємств, відповідальних за експлуатацію та технічне обслуговування ліфту. Через встановлені у ході них понад півсотні порушень з охорони праці ТОВ «Міськсумиліфт» направлено лист-повідомлення про анулювання дозволу на експлуатацію перебуваючих у підпорядкуванні підприємства підйомників», - зазначили у прес-службі.

Таким чином, підприємству забороняється монтаж, налагодження, ремонт, технічне обслуговування устаткування підвищеної небезпеки, а саме: ліфтів (пасажирських, вантажопасажирських, лікарняних, вантажних та малих ліфтів вантажопідіймальністю до 5000 кг із швидкістю до 2 м/с), верхолазні роботи, що виконуються на висоті 5 метрів і більше над поверхнею ґрунту, з перекриття або робочого настилу, зварювальні роботи.

У своїй діяльності підприємство допустило порушення ще починаючи з проведення навчання працівників з питань охорони праці. Утім, саме ці працівники є відповідальними за створення безпечних умов при експлуатації ліфтів.

Наразі протягом 10 днів ТОВ «Міськсумиліфт» має повернути управлінню Держпраці у Сумській області дозвіл на експлуатацію підйомників, а також припинити надання послуг із технічного обслуговування ліфтів іншим суб’єктами господарювання.

Читайте також: Міськрада Сум розбирається, хто винен у смерті немовляти через несправний ліфт

Як повідомлялося, 2 січня 2019 року у Сумах через самовільний рух ліфту з відкритими дверима загинуло немовля, рідні не встигли врятувати дитину з візочка, коли ліфт раптово почав рухатись.

Досудове слідство за фактом порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, що спричинило загибель 2,5-місячного немовляти, наразі триває.

Двом особам, злочинні дії чи бездіяльність яких призвели до таких трагічних наслідків, вже повідомлено про підозру. Це керівник ТОВ «Міськсумиліфт» та майстер-електромонтер вказаного товариства. Водночас встановлюються інші особи, через неналежне виконання обов’язків яких загинуло немовля та щодня наражаються на небезпеку жителі Сум.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-