У школах Львівщини з'являться відповідальні за щеплення проти кору

У школах Львівщини з'являться відповідальні за щеплення проти кору

Укрінформ
На Львівщині за кожною школою буде закріплений медик, відповідальний за вакцинацію дітей проти кору.

“Від 22 січня у школах Львівщини розпочалась кампанія із вакцинації дітей проти кору. Здійснюватиметься вона у два етапи. Першим етапом кампанії стали тематичні шкільні збори, під час яких лікарі з батьками обговорюють питання щодо необхідності вакцинації школярів від кору. Відповідні збори відбуватимуться у школах області впродовж цього тижня, по 25 січня”,- йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у школах також будуть сформовані реєстри невакцинованих дітей, після чого за кожним навчальним закладом буде закріплений медичний фахівець.

«Медпрацівники, які братимуть участь у батьківських зборах, будуть проводити моніторинг ситуації та здійснюватимуть щеплення проти кору», - зазначила директор департаменту освіти і науки ЛОДА Любомира Мандзій.

Другим етапом кампанії буде організація у закладах охорони здоров’я тимчасових пунктів вакцинацій.

Читайте також: З початку року на кір захворіли близько 8,5 тисяч осіб - МОЗ

Як зазначила Мандзій, вакцинація здійснюватиметься згідно з чинним законодавством, яке передбачає надання письмової згоди від батьків щодо проведення щеплення, проведення огляду дитини лікарем безпосередньо перед щепленням, що включає загальний огляд, а також вимірювання температури. Без згоди батьків вакцинацію дітям проводити не будуть.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-