У Запоріжжі чотири лікарі заразилися кором від пацієнта

У Запоріжжі чотири лікарі заразилися кором від пацієнта

Укрінформ
У поліклінічному відділенні багатопрофільної лікарні "Віта-Центр" м.Запоріжжя зареєстровано 4 випадки кору серед працівників лікарні.

Про це повідомляє прес-служба ДУ "Запорізькій обласний лабораторний центр МОЗ України".

"Зареєстровано 4 випадки кору серед працівників лікарні. Всі захворілі віком від 30 до 49 років, із них 3 не мають даних про щеплення проти кору, 1 - щеплений за віком. Захворювання зареєстровані в період з 10.01.2019 по 19.01.2019 року", - йдеться у повідомленні.

Ймовірним джерелом інфекції став пацієнт закладу, який відвідував поліклініку знаходячись в інкубаційному періоді, коли симптомів на кір ще не мав, але був небезпечним для оточуючих.

Спеціалісти зазначають, що стан перебігу хвороби у двох людей легкий (в т.ч. 1 щеплений проти кору), 2 – середньої тяжкості. На даний час отримують стаціонарне лікування в обласній інфекційній лікарні 2 хворих, ще 2 - лікуються вдома.

Читайте також: За останній тиждень захворюваність на кір зросла на 35% - МОЗ

В обласному лабораторному центрі повідомляють, що у медичній установі проводяться протиепідемічні заходи, встановлений меднагляд за всіма працівниками поліклінічного відділення, проведені лабораторні обстеження контактних, планується проведення щеплень проти кору особам із низьким імунітетом до кору, що буде визначено після отримання результатів лабораторного обстеження.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-