Дев’ять дітей-сиріт у Львові отримали ордери на квартири

Дев’ять дітей-сиріт у Львові отримали ордери на квартири

Укрінформ
У Львові дев’ять дітей-сиріт отримали ордери на власні помешкання. Їх придбало для них місто у співфінансуванні з опікунами.

Про це повідомила прес-служба міської ради.

“Мета міста — щоб усі діти виховувались у сім’ях, а діти-сироти, які досягли повноліття, мали своє окреме помешкання. Торік міська рада спільно з опікунами придбала 9 квартир для дітей, позбавлених батьківського піклування. Ці квартири придбано в рамках унікальної для України Міської цільової програми співфінансування придбання житла дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам з їх числа на період 2016−2025 роки”, - зазначив міський голова Андрій Садовий.

Як розповів мер, програма діє з 2015 року. Згідно із нею, 70% коштів на купівлю квартир для сиріт дає місто і 30% - опікуни.

Львів також регулярно фінансує відкриття будинків сімейного типу, а цього року буде відкривати великий будинок для тимчасового проживання, поки будуть діти «ставати на ноги», шукати роботу. Місто акумулюватиме кошти для того, щоб дитина мала повноцінну квартиру.

Передусім це стосується тих сімей, рідні яких зазнали травмувань на війні, щоб вони мали помешкання, сім’ї, які втратили годувальників, діти-сироти, які пройшли війну — автоматично отримають помешкання.

Читайте також: На Миколаївщині дев'ятеро дітей зі школи-інтернату захворіли на кір

Як повідомили в управлінні житлового господарства ЛМР, 9 квартир (8 однокімнатних та 1 двокімнатна) для дітей, позбавлених батьківського піклування, придбано за програмою співфінансування з опікунами або особами з числа дітей, позбавлених батьківського піклування (міські кошти 3 839 606 грн, кошти фізичних осіб — 1 862 238 грн.). Вартість придбаних квартир становить 5 701 845 грн (у відсотках: кошти міста — 67%; кошти фізичних осіб — 33%).

Окрім того, дві квартири придбано за програмою співфінансування з ЛОДА .

У 2019 році у списку для позачергового надання житла у Львівській міській раді перебуває 213 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа та громадян, які до досягнення ними повноліття мали статус дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-