На Буковині розмитнення євроблях поповнило бюджет на 233 мільйони

На Буковині розмитнення євроблях поповнило бюджет на 233 мільйони

Укрінформ
На Буковині надходження в державний бюджет від розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації становили понад 233 мільйони гривень.

Про це повідомляє прес-служба ДФС у Чернівецькій області.

«Державний бюджет вже отримав понад 233,0 млн грн від розмитнення автомобілів на Чернівецькій митниці ДФС. Станом на 16 січня 2019 року у митному режимі «імпорт» оформлено майже 3300 автомобілів на єврономерах», - ідеться у повідомленні.

Буковинські митники нагадують, що 22 лютого спливає термін пільгового періоду застосування ставки акцизного податку (коефіцієнт 0,5) для митного оформлення автомобілів з іноземною реєстрацією.

«Чернівецька митниця ДФС звертає увагу, що залишилося 37 днів до завершення пільгового періоду митного оформлення транспортних засобів з іноземною реєстрацією. Після цього часу власники таких автівок будуть сплачувати акцизний податок за повною ставкою», – повідомляють податківці.

Читайте також: ДФС розпочала формування Комісії з оцінки корупційних ризиків

А починаючи з 25.05.2019 року вступають у дію нові санкції. Так, при перевищенні строку транзиту або тимчасового ввезення транспортного засобу з іноземною реєстрацією більше ніж на 30 діб, власнику такого автомобіля загрожує штраф у розмірі 170 тис. грн або конфіскація транспортного засобу за рішенням суду.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-