Китай передасть 230 одиниць сучасного медобладнання для лікарень України

Китай передасть 230 одиниць сучасного медобладнання для лікарень України

Укрінформ
Протягом 2019 року уряд Китаю надасть близько 230 одиниць сучасного медобладнання для лікарень Херсонської, Івано-Франківської, Вінницької, Запорізької та Дніпропетровської областей в межах безоплатної допомоги.

Про це повідомляє у середу Урядовий портал.

"Мінекономрозвитку залучило технічну допомогу від уряду Китаю, що передбачає надання сучасного медичного обладнання для лікарень України. 16 січня Кабінет міністрів України уповноважив першого віце-прем’єр-міністра - міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва підписати відповідну угоду між урядом України та урядом Китаю", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, у травні 2016 року Мінекономрозвитку направило на розгляд уряду Китаю запит від Міністерства охорони здоров’я щодо можливості надання медичного обладнання для лікарень України на основі безоплатної допомоги. Наприкінці 2016 року уряд Китаю проінформував про можливість реалізації цього проекту. Упродовж 2017-2018 років Мінекономрозвитку спільно з китайською стороною вело активну роботу над розробкою та ухваленням умов реалізації проекту та його технічного завдання, що лягли в основу проекту угоди.

Читайте також: Донеччина виділила з бюджету на медичне обладнання майже 325 мільйонів

"Після укладення угоди протягом 2019 року МОЗ отримає понад 230 одиниць сучасного медичного обладнання для лікарень Херсонської, Івано-Франківської, Вінницької, Запорізької та Дніпропетровської областей. До переліку обладнання, яке надасть Китай, зокрема, увійшли томографи, лінійні прискорювачі, мультифункціональні монітори, рентгенівське обладнання, системи серцевої/інтервенційної ангіографії, мікроскопи та інші", - йдеться у повідомленні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-