На Житомирщині військовим передали у власність понад 3,5 тисячі гектарів

На Житомирщині військовим передали у власність понад 3,5 тисячі гектарів

Укрінформ
На Житомирщині учасникам воєнних дій на Донбасі впродовж 2018 року передали у власність понад 3,5 тис. га землі.

Про це інформує Головне управління Держгеокадастру у Житомирській області.

«На Житомирщині упродовж 2018 року учасники АТО (ООС) оформили у власність 2393 земельні ділянки державної та комунальної власності. Проекти землеустрою затверджені на земельні наділи загальною площею 3588 гектарів», - йдеться у повідомленні.

За цей час найбільше земель учасники бойових дій отримали для ведення особистого селянського господарства – 1 809 ділянок площею 3 533 га. Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд військовим надали 340 ділянок площею 31 га. Ще 244 військовослужбовці отримали землю для індивідуального садівництва – 24 га.

Читайте також: Країна готова до чесної розмови про продаж землі — Порошенко

Загалом від часу запровадження ініціативи про забезпечення земельними ділянками учасників АТО (ООС) і станом на початок січня цього року до Головного управління Держгеокадастру області та органів місцевого самоврядування військовослужбовці подали 19448 заяв про надання земельних ділянок у власність. За результатами розгляду заяв військовим надано 10289 дозволів на розроблення проектів землеустрою для відведення земельних ділянок загальною площею 11570 гектарів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-