Поліція Луганщини отримала нову техніку

Поліція Луганщини отримала нову техніку

Фото
Укрінформ
У суботу, 15 грудня, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та голова Нацполіції Сергій Князєв відкрили нову будівлю управління поліції в Луганській області та передали підрозділам нову техніку.

Про це повідомляє Департамент комунікації МВС України.

«Нова будівля управління поліції Луганської області - це рішення уряду створити належні умови, щоб люди могли гідно виконувати поставлені перед ними завдання. Крім того, ми передали новітнє обладнання. І очільник ГУНП в Луганській області Сергій Колеснік вже поінформував, що має додаткові плани щодо розбудови сил і спроможностей», - сказав Аваков.

ГУ свою чергу Князєв зазначив, що сьогодні передали лише першу частину техніки для підрозділу. Іншу частину поліцейські отримають після Нового року.

"Робота поліцейського - це не лише день і ніч на роботі. Сучасні умови вимагають сучасного обладнання, зручних робочих місць. І сьогодні ми передаємо техніку. Думаю, що вже в лютому ви отримаєте другу частину необхідного обладнання. Ми забезпечимо поліцейських Луганщини ще й новітніми системами захисту, щоб вони могли працювати в будь-яких умовах, навіть в умовах війни ", - сказав Князєв.

Читайте також: В Одесу направлять додаткові підрозділи Нацгвардії

Наразі для потреб підрозділу передали оргтехніку та багатофункціональні пристрої, які необхідні правоохоронцям для комплектації робочих місць.

Аваков та Князєв відвідали новий сучасний ситуаційний центр, чергову частину, нові робочі кабінети та службові приміщення.

Майже чотири роки співробітникам поліції доводилось виконувати свої службові обов’язки в орендованих приміщеннях, які були розташовані в різних куточках міста, а нині поліцейські отримали змогу працювати в належних умовах.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-