Понад 2,6 мільярда отримали цьогоріч місцеві бюджети Луганщини

Понад 2,6 мільярда отримали цьогоріч місцеві бюджети Луганщини

Укрінформ
Протягом січня-листопада 2018 року до загального та спеціального фондів місцевих бюджетів надійшло 2 млрд 626 млн гривень.

Про це повідомили у прес-службі Головного управління Державної фіскальної служби у Луганській області.

«Надходження доходів загального фонду місцевих бюджетів Луганщини склали 2 млрд 586 млн гривень податків та зборів. Темп приросту надходжень до відповідного періоду 2017 року склав 12,4 %, що у грошовому виразі становить понад 285 млн гривень. Важливо, що зростання надходжень досягнуто з усіх бюджетоутворюючих податків», - інформує прес-служба ГУ ДФС.

Зокрема, за результатами наповнення бюджетів громад 1 млрд 870 млн гривень отримано за рахунок сплати податку на доходи фізичних осіб, що у порівнянні з 11 місяцями минулого року більше на 170,1 млн гривень. Сплату єдиного податку представники малого бізнесу забезпечили в розмірі 325,7 млн гривень, що перевищує минулорічний результат на 57,2 млн гривень.

Читайте також: В Україні наступного року виставлять на торги близько 40 нафтогазових ділянок

Додаткові кошти, які отримали територіальні громади Луганщини у своє розпорядження, дозволять у фінансовому плані вирішити чимало питань, які стосуються їх соціального та інфраструктурного розвитку.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-