З Донеччини 32 дитини поїхали в

З Донеччини 32 дитини поїхали в "Молоду гвардію" до Одеси - ОДА

Укрінформ
З Донецької області 32 дитини, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, поїхали на відпочинок в дитячий центр «Молода гвардія» до Одеси, де розпочалась ХІІІ тематична зміна «Різдвяна Україна».

Про це 6 грудня повідомили в Департаменті сім’ї, молоді та спорту Донецької військово-цивільної облдержадміністрації.

 «В державному підприємстві «Український дитячий центр «Молода гвардія» розпочалась ХІІІ тематична зміна «Різдвяна Україна». Від Донецької області поїхали 32 дитини, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки», - йдеться у повідомленні.

Зазначено, що зміна триватиме 21 день (до 25 грудня), ціль зміни – художньо-естетичне спрямування (оволодіння знаннями у сфері вітчизняної культури та мистецтва); духовно-моральне виховання.

Читайте також: З Донеччини до Києва в дитячий центр «Артек» відправили 38 дітей

 У програмі цієї зміни «Різдвяна Україна» - ярмарки і виставки, вивчення колядок, вечорниці на Андрія і дива від Святого Миколая, танцювальні вечірки, виїзди до одеських театрів і походи у кіно на новорічні прем’єри.

В ОДА нагадали, що за 2018 рік у ДП УДЦ «Молода гвардія» від Донецької області було оздоровлено 464 дитини, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-