У Луганській обласній дитячій лікарні відкрили оновлене відділення хірургії

У Луганській обласній дитячій лікарні відкрили оновлене відділення хірургії

Фото
Укрінформ
Нові 20 ліжок, у тому числі три – онкологічні, розміщені у відділенні планової хірургії Луганської обласної дитячої клінічної лікарні, яке відкрилось після капітального ремонту.

Про це повідомляє прес-служба Луганської обласної державної адміністрації.

"У відділенні надається допомога дітям з першої доби життя і до 18 років. Вже у перший день після відкриття до відділення потрапили 11 дітей з усіх районів області, у тому числі двоє – прооперовані. Наразі відділення має власний операційний блок з можливістю спільного проведення двох операцій. Палати розраховані на одного або двох пацієнтів. Також тут є окремі санвузли для хлопчиків та дівчаток, медсестринського і лікарського персоналу. Душові кабінки встановлені з цілодобовим забезпеченням гарячою водою. Їдальня розрахована на одночасний прийом їжі 20 дітей", - зазначили в ОДА.

У відділені працює один дитячий лікар-хірург, обласний експерт з дитячої хірургії, що володіє спеціалізацією планової, ургентної хірургії та ендоскопії.

Читайте також: Охматдит домовляється про стажування фахівців лікарні в Ізраїлі

Також тут проходять інтернатуру два дитячі лікаря-хірурги. Сестринський склад забезпечений стовідсотково.

На придбання сучасного медичного обладнання у цьому році було витрачено 4,5 млн гривень, закуплено меблі на 200 тис. гривень.

Фото: loga.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-