На Харківщині придбали житло для 37 дітей-сиріт

На Харківщині придбали житло для 37 дітей-сиріт

Укрінформ
Цього року на Харківщині забезпечили житлом 37 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Про це розповіла на брифінгу начальник Служби у справах дітей Харківської ОДА Ольга Шевченко, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"У 2018 році за рахунок субвенції з державного бюджету - це 21,8 млн грн - вже придбано житло для 37 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування", - зазначила Шевченко.

Читайте також: У Смілі до газу підключили всі котельні

За її словами, у 2017 році з державного бюджету регіон отримав 11,1 млн грн. Цим коштом для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, придбали 13 соціальних квартир у Зміївському, Харківському, Первомайському районах та 2 житлові будинки для функціонування дитячих будинків сімейного типу в Красноградському та Зміївському районах, додала Шевченко.

Вона поінформувала, що на обліку в службах у справах дітей Харківщині перебуває 4300 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З них майже 25% дітей не мають впорядкованого житла.

"Коли таким громадянам виповниться 16 років, усі вони мають право стати на квартирний облік та отримати житло за рахунок субвенції, яку Харківщина отримує другий рік поспіль - як на житло для сиріт, так й на придбання житла для дитячих будинків сімейного типу", - підкреслила начальник Служби у справах дітей.

Читайте також: У Бахмуті ремонтують коледж, де вчаться діти з окупованих територій

Але найкращий показник, на її переконання, - це те, що на Харківщині 97,7% дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, виховуються в сім’ях.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-