У Харкові два райони сидять без тепла і гарячої води

У Харкові два райони сидять без тепла і гарячої води

Укрінформ
Без тепла і гарячої води залишаються Шевченківський і Немишлянський райони Харкова через ремонт тепломагістралей.

Про це кореспондентові Укрінформу розповіли в комунальному підприємстві "Харківські теплові мережі" (ХТМ).

"З 09:00 триває ремонт на тепломагістралі в Шевченківському районі, без тепла залишаються більш як 50 житлових будинків, три школи, дитсадки. Також триває ремонт у Немишлянському районі, без тепла – більш як 70 будинків", - зазначили на підприємстві.

Обіцяють, що ремонт буде закінчено сьогодні о 21:00.

"Міська диспетчерська служба "1562" переобтяжена, накопичено більше тисячі скарг на опалювання. Незабаром додатково почне працювати телефон "гарячої лінії" підприємства: 725-50-00. Усі заявки оперативно будемо виконувати", - додали на підприємстві.

Як уточнили в міській диспетчерській службі "1562", за день реєструється понад 5 тисяч заявок по проблемах з опалюванням.

Як повідомляв Укрінформ, у Харкові 15 жовтня з початком опалювального сезону почали підключати до тепла соціальні об'єкти: школи, дитсадки, лікарні.

Читайте також: В Одесі перекрили дорогу мешканці будинків, які сидять без тепла

12 листопада директор Департаменту з питань інформації і зв'язків із громадськістю Харківської міськради Юрій Сидоренко повідомив, що до опалювання підключили 100 відсотків житлового фонду міста, а це більш як 6 тисяч будинків.

В той же час, у КП "Харківські теплові мережі" основною проблемою під час підключення тепла назвали аварії на внутрішньоквартальних мережах. З 15 жовтня по 12 листопада виникло 608 пошкоджень. Аварії усуваються, незважаючи на нестачу робітників.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-