У Херсоні через відсутність тепла 13 шкіл ідуть на вимушені канікули

У Херсоні через відсутність тепла 13 шкіл ідуть на вимушені канікули

Укрінформ
З 14 по 17 листопада у херсонських школах через відсутність теплопостачання призупинено освітній процес. Учні 13 шкіл, постачальником теплоносіїв яких є АТ «Херсонська ТЕЦ», йдуть на вимушені канікули.

Про це повідомляє Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

“Виконання у повному обсязі навчальних планів і програм відбудеться шляхом ущільнення програмового матеріалу у школах № 4, 7, 28, 29, 31, 32, 33, 36, 48, 53, Фізико-технічному ліцеї, Центрі освіти молоді, спецшколі №1. Заклади дошкільної освіти  працюватимуть у звичайному режимі, але з встановленням обігрівальних пристроїв у ігрових та спальних кімнатах. Діти, які не відвідуватимуть дитячі садки у період відсутності центрального теплопостачання, вважатимуться відсутніми з поважних причин”, - йдеться в повідомленні.

Станом на 13 листопада Херсонська ТЕЦ так і не надала тепло до закладів освіти міста.

Читайте також: У Павлограді обіцяють до кінця дня запустити котельні

Як повідомляв Укрінформ, у школах Сміли та Шепетівки через відсутність опалення тимчасово призупинене навчання.

У Херсоні, де близько 30 закладів шкільної, дошкільної та позашкільної освіти залишаються без теплопостачання, раніше рекомендували скоротити уроки в школах.

НКРЕКП висловила занепокоєння незадовільною організацією початку опалювального сезону в містах Кривий Ріг та Херсон. Така ситуація спричинена тим, що виробники теплової енергії АТ «Криворізька теплоцентраль» та АТ «Херсонська ТЕЦ» залишаються без газопостачання через борги.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-