У Миколаєві проходить перший всеукраїнський форум «Ветеран – успішний підприємець»

У Миколаєві проходить перший всеукраїнський форум «Ветеран – успішний підприємець»

Укрінформ
В Миколаєві відкрився перший всеукраїнський форум «Ветеран – успішний підприємець», проведення якого взяла на себе Асоціація учасників та інвалідів АТО.

Про це повідомили у прес-службі Миколаївської ОДА.

«В місті Миколаєві відкрився перший всеукраїнський форум «Ветеран – успішний підприємець». В програмі заходу – презентації експозицій бізнес-проектів учасників бойових дій на сході України, а для тих, хто ще не визначився з напрямком діяльності – презентації програм з підтримки ветеранського бізнесу», - розповів заступник голови ОДА Валентин Гайдаржи.

За його словами, такі форуми – перш за все для тих героїв, які повернулись з війни та перелаштовуються на повсякденне життя.

Проект реалізується за підтримки голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олексія Савченка. Безпосередню організацію проведення форуму взяла на себе громадська організація «Асоціація учасників та інвалідів АТО», члени якої беруть активну участь у соціальному житті Миколаївщини.

Миколаївська обласна державна адміністрація постійно підтримує учасників війни на сході. В області впроваджено низку програм з їх підтримки. Зокрема, надання одноразової допомоги для відкриття власної справи, програма з надання квартир тощо.

Як повідомляв Укрінформ, з початку 2018 року 12 безробітних з числа учасників АТО на Миколаївщині започаткували власну справу шляхом отримання одноразової виплати допомоги з безробіття для організації підприємницької діяльності. Середній розмір такої допомоги становив 35,7 тис. грн, а максимальна сума – майже 60 тис. грн.

Власні справи були відкриті за такими напрямами як ремонт комп’ютерів та периферійного устаткування, надання послуг перевезення речей (переїзду), роздрібна торгівля, виготовлення виробів із бетону для будівництва, вирощування ягід, горіхів, тощо.

Читайте також: Україна досягла важливого прогресу у реформах, але треба зробити більше — звіт ЄС

Так, наприклад, колишній безробітний, отримавши одноразово допомогу, відкрив першу в Миколаєві міні-кав’ярню «VeteranoCoffee». А інший захисник відкрив салон краси.

Фото: сайт Миколаївської ОДА

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-