Оціночна місія німецького товариства GIZ відвідала Луганщину

Оціночна місія німецького товариства GIZ відвідала Луганщину

Фото
462
Ukrinform
Низку гуманітарних питань, актуальних для жителів регіону, обговорили із заступником голови Луганської облдержадміністрації Ольгою Лішик представники оціночної місії Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) під час зустрічі 8 листопада.

Про це повідомляє сьогодні прес-служба Луганської обласної державної адміністрації.

«До складу місії увійшли директор проекту «Психосоціальна підтримка та менеджмент конфліктів» Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ Александр Отто, співробітники центрального офісу GIZ Катаріна Шустер та Інза Ніберг, консультант із соціальних питань Хілдегард Шой та фахівець із безпеки Олександр Архипенко. На зустрічі також були присутні представники структурних підрозділів облдержадміністрації», - інформує прес-служба ОДА.

Як повідомив Отто, на підконтрольній українській владі території Луганської та Донецької областей Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ реалізовуватиметься проект, пов’язаний з гуманітарною та соціальною сферами. Метою проекту є покращення системи соціальних послуг та можливостей освіти для людей, які надають ці послуги. Для підготовки проекту уряд Німеччини доручив їм здійснити оціночну місію, пояснив представник GIZ.

Читайте також: Міжнародне товариство GIZ починає гуманітарну місію на Донбасі

Заступник голови Луганської ОДА Лішик подякувала міжнародним партнерам за надану допомогу протягом попередніх років. За її словами, обласна влада працює над відновленням мережі закладів соціального захисту населення, зруйнованої внаслідок окупації частини області. Луганська область є другою в України за кількістю внутрішньо переміщених осіб, яких зареєстровано понад 300 тисяч, і ця категорія населення також потребує уваги як з боку держави, так і з боку міжнародних організацій.

«Понад 500 жителів області отримали травми внаслідок воєнних дій, від вибухонебезпечних предметів, є осиротілі діти. Внутрішньо переміщені особи та особливо жителі населених пунктів поряд з лінією розмежування, які є свідками війни, перебувають у постійному стресі. Всі ці люди потребують кваліфікованої психологічної допомоги», – зазначила Лішик.

Представники Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ повідомили, що у рамках майбутнього проекту особлива увага буде приділена наданню соціально-психологічної допомоги людям, які постраждали внаслідок воєнного конфлікту. Під час зустрічі також було обговорено можливості надання методологічної допомоги закладам вищої освіти, які готують спеціалістів-психологів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-