В Івано-Франківську відкрився фестиваль "Сторінками української книги"

В Івано-Франківську відкрився фестиваль "Сторінками української книги"

440
Ukrinform
В Івано-Франківську відкрився дводенний фестиваль-презентація "Сторінками української книги". Новинки української літератури представляють видавці Прикарпаття, Львівщини та Тернопільщини.

Про це повідомляє прес-служба Івано-Франківської облдержадміністрації.

«У фортечній галереї «Бастіон» в обласному центрі Прикарпаття відбулося урочисте відкриття фестивалю-презентації друкованої книжкової продукції «Сторінками української книги», який впродовж двох днів обіцяє порадувати поціновувачів книжок численними новинками сучасної української літератури. У фестивалі беруть участь видавці з Тернопільської, Львівської областей, шість видавництв із Івано-Франківська, представлені й книготорговельні підприємства, бібліотеки, прикарпатські виші», - йдеться у повідомленні.

Фестиваль присвячений Дню української писемності та мови, а також 100-річчю утворення Західноукраїнської Народної Республіки, тому окремо представлена тематична література про Листопадовий зрив.

Читайте також: Президент привітав українців із Днем писемності та мови

Особливе місце на фестивалі займає дитяча книга. Відомо, що 9 листопада на фестивалі презентують фантастичну повість педагога і дитячого письменника Романа Росіцького «Легенда» та книгу засновника бойового мистецтва «Хорос» Романа Яськіва «Дітям про опришків» львівського видавництва «Апріорі».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-