На Кіровоградщині збудовано першу сільську амбулаторію - Зубко

На Кіровоградщині збудовано першу сільську амбулаторію - Зубко

Децентралізація
Укрінформ
На Кіровоградщині у селі Протопопівка Приютівської ОТГ збудовано першу амбулаторію в рамках реалізації реформи сільської медицини.

Про це заявив віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, повідомляє Урядовий портал.

“Перший на введення в експлуатацію! На Кіровоградщині, у селі Протопопівка Приютівської ОТГ, збудовано першу амбулаторію в рамках реалізації реформи сільської медицини, ініційованої Президентом України Петром Порошенком”, - заявив Зубко.

Читайте також: Німеччина відправить в Україну спецпредставника з децентралізації

Урядовець зазначив, що за результатами проведеного щотижневого селектора з регіонами – про стан виконання завдань Президента України та уряду щодо імплементації Закону України «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості» – затверджено 513 проектів нового будівництва сільських амбулаторій на суму 2,7 млрд грн по всіх областях України, а також заплановано придбання 497 автомобілів для цих амбулаторій.

Читайте також: У селі на лінії розмежування відкрили амбулаторію після капремонту

«Наразі по Україні зареєстровано повідомлення про початок будівництва 81 об’єкта. Маємо різні темпи: деякі регіони рухаються швидко, а деякі відстають. Області-лідери: Кіровоградська, Дніпропетровська, Луганська, Харківська та Рівненська. Регіони мають рухатись швидше: як з точки зору оформлення земельних ділянок, так і з точки зору документації - укладання договорів з генпроектувальниками, отримання висновків експертизи, оголошення тендерів та визначення генпідрядників», - підкреслив Зубко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-