У Миколаєві за кошти Світового Банку запустили 45 індивідуальних теплопунктів

У Миколаєві за кошти Світового Банку запустили 45 індивідуальних теплопунктів

Укрінформ
У Миколаєві завдяки проекту Світового Банку в житлових будинках змонтовано та запущено в роботу 45 індивідуальних теплових пунктів.

Про це повідомляє відділ інформаційного забезпечення міської ради. 

«У рамках проекту, що реалізується за кошти Світового Банку, в житлових будинках Корабельного району Миколаєва до початку опалювального сезону 2018-2019 років змонтовано та запущено в роботу 45 індивідуальних теплових пунктів (ІТП)», - сказав керівник проекту «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання в Україні» на КП «Миколаївоблтеплоенерго» Єгор Клецов.

За його словами, до початку опалювального сезону намагалися зробити максимум із запланованих 103 одиниць ІТП. При цьому робота супроводжувалася величезною кількістю труднощів і погоджень.

Наразі здійснюються пусконалагоджувальні роботи.

Читайте також: Кабмін: Україна та Ізраїль підпишуть угоду про ЗВТ наприкінці листопада

Як уже повідомлялося, ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» бере участь в реалізації всеукраїнського проекту, що фінансується Світовим Банком, - «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання в Україні».

Він передбачає кредитування шести українських теплогенеруючих підприємств на суму понад 300 мільйонів доларів. Крім Миколаєва в програмі бере участь Кам'янець-Подільський, Тернопіль, Херсон, Харків і Дніпропетровськ. Метою проекту є зниження споживання енергоносіїв, а також зменшення викидів СО2 в атмосферу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-