ЦВК тимчасово скасувала вибори у двох ОТГ на Донеччині через терористичну загрозу

ЦВК тимчасово скасувала вибори у двох ОТГ на Донеччині через терористичну загрозу

Укрінформ
ЦВК тимчасово скасувала місцеві вибори у двох тергромадах у Добропільському районі Донецької області через терористичну загрозу та неможливість гарантування безпеки людям.

Зміни до відповідних постанов внесено на засіданні ЦВК 1 листопада, повідомляє прес-служба Центрвиборчкому.

"У зв'язку із встановленням неможливості підготовки та проведення відповідно до положень Закону України "Про місцеві вибори" перших місцевих виборів у Криворізькій сільській об'єднаній територіальній громаді та додаткових місцевих виборів у Шахівській сільській об'єднаній територіальній громаді Добропільського району Донецької області 23 грудня 2018 року, Комісія внесла відповідні зміни до своїх постанов від 12 жовтня 2018 року № 156 та № 157, виключивши в них відповідні позиції", - зазначається у повідомленні.

Як пояснили у ЦВК, 18 жовтня до комісії надійшов лист Донецької обласної державної адміністрації – обласної військово-цивільної адміністрації щодо неможливості забезпечити у зв’язку зі збройною агресією Російської Федерації проти України належну безпеку громадян та уникнення терористичної загрози під час проведення місцевих виборів у цих двох територіальних громадах. У цьому зв'язку пропонувалося відтермінувати проведення виборів до стабілізації ситуації.

"Розглянувши вказаний лист та інші документи, Комісія констатувала достатність підстав для встановлення нею неможливості забезпечити підготовку та проведення вищезазначених місцевих виборів", - зазначають у ЦВК.

Читайте також: ЦВК виділила 35,4 мільйона на вибори у тергромадах

При цьому Цетрвиборчком звернув увагу Донецької ОВЦА на те, що розгляду питання щодо призначення перших місцевих виборів у Криворізькій сільській ОТГ та додаткових місцевих виборів у Шахівській сільській ОТГ на іншу дату можливе за повторним зверненням і після усунення перешкод, що унеможливлюють їх організацію та підготовку.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-