Прокуратура направила до суду обвинувачення у справі мера Ужгорода

Прокуратура направила до суду обвинувачення у справі мера Ужгорода

Укрінформ
Прокуратура Закарпатської області направила до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно міського голови Ужгорода.

Про це інформує прес-служба відомства

"У ході досудового розслідування встановлено, що внаслідок протиправних дій міського голови Ужгорода із місцевого бюджету незаконно, як оплату за невиконані роботи та невикористані будівельні матеріали, перераховано більше 6,5 млн грн, виділених на реконструкцію пам’ятки архітектури національного значення "Амбар та винний льох XVII століття", яка відома як "Совине гніздо", - йдеться у повідомленні.

Зокрема, для перерахування підрядній організації грошових коштів міський голова підписав та завірив печаткою Ужгородської міської ради акти виконаних робіт, до яких підрядником внесені неправдиві відомості із завищенням їх вартості.

Підписання цих документів у подальшому стало підставою для перерахування підприємству коштів за роботи, які згідно з висновком експерта, станом на той момент виконані не були.

Читайте також: Москаль запевняє, що у справі мера Ужгорода немає криміналу

Дії підозрюваного кваліфіковані за ч.5 ст.191 КК України (розтрата коштів, вчинена шляхом зловживання своїм службовим становищем, в особливо великому розмірі) та ч.2 ст.28 - ч.2 ст. 366 КК України (співучасть за попередньою змовою у службовому підробленні документів).

Як відомо, міським головою Ужгорода є Богдан Андріїв.

Фото: uzhgorod.net.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-