На Луганщині школярам розкажуть про мінну небезпеку

На Луганщині школярам розкажуть про мінну небезпеку

Укрінформ
У загальноосвітніх школах Луганської області, що поблизу лінії розмежування, під патронатом посольства США триває реалізація гуманітарного проекту «Зменшення ризиків травмування та загибелі дітей від наземних мін».

Про це повідомляється на сайті Міноборони.

«На сьогоднішній день вже проведено заняття в 11 школах Станично-Луганського району. Інформаційною роботою охоплено понад 870 учнів різних вікових груп... Такі заняття вкрай необхідні, адже вони не лише підвищують обізнаність учнів з питань мінної небезпеки, а й демонструють місцевим жителям особливу увагу до гуманітарних проблем регіону з боку державних і недержавних інституцій», - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Україна вивчає досвід Хорватії з реінтеграції окупованих територій

Зазначається, що учням у простій і зрозумілій формі подається інформація про вибухонебезпечні предмети та способи уникнення ураження ними. Значна частина занять присвячена демонстрації алгоритму дій у разі потрапляння на мінне поле або у разі виявлення вибухонебезпечного предмету. 

Згідно з повідомленням, проект має охопити 23 школи Луганської області, які максимально наближені до районів лінії розмежування сторін.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-