Аброськін назвав Черкаси найкримінальнішим містом у країні

Аброськін назвав Черкаси найкримінальнішим містом у країні

Укрінформ
Прифронтовий Маріуполь є найбезпечнішим містом в Україні, а мирні Черкаси - найкримінальнішим.

Про це написав у Facebook перший заступник голови Національної поліції України - начальник кримінальної поліції В’ячеслав Аброськін.

"Зранку по дорозі на службу чомусь згадав Маріуполь. 2014-2015 роки. Йде війна, гинуть щодня мирні люди, окупанти розстрілюють з "Градів" Маріуполь, але місто живе, міський голова Юрій Хотлубей, а пізніше Вадим Бойченко, депутати міської ради опікуються захистом громадян. В ті найтяжчі дні проводять сесії, ухвалюють рішення про виділення грошей на програму "Безпечне місто", "Правопорядок", вони думали про майбутнє. Сьогодні Маріуполь - це найбезпечніше місто, бо громада, поліція та військові роблять все можливе заради цього", - зазначив він.

Інша ситуація, за словами Аброськіна, спостерігається у Центральній Україні. "Мирне місто Черкаси, де кілька днів тому проводив нараду керівників кримінальної поліції України, - найкримінальніше місто в країні", - зазначив він.

"Питаю у керівника ГУНП Черкащини, як місцева влада турбується за безпеку своїх мешканців, чи працює програма "Безпечна місто". Відповідь - ні. Тому ще раз дякую, зокрема місцевій владі Маріуполя та іншим містам Донецької області, а також всім іншим місцевим головам та депутатам країни, для яких безпека мешканців їхніх громад на першому місці", - підсумував Аброськін.

Читайте також: Україна та індекс злочинності: в цілому втішно, а чи справедливо?

Як повідомляв Укрінформ, згідно з рейтингом за 2018 рік, який склав сервіс Numbeo, до списку найбільш кримінальних міст світу увійшли три українські міста - Київ, Харків та Львів. Зокрема, Київ посідає 130 місце у списку з індексом 47,9, Харків - 139 (46,77), а Львів - 207 з індексом 39,92. Згідно з цим рейтингом, найнебезпечнішим містом світу є Сан-Педро-Сула. Усього в рейтингу 327 міст.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-