Нацрада дозволила мовлення “Українського радіо. Пульс” у селищі на Луганщині

Нацрада дозволила мовлення “Українського радіо. Пульс” у селищі на Луганщині

492
Ukrinform
Національна рада з питань телебачення і радіомовлення видала дозвіл Національній суспільній телерадіокомпанії на тимчасове мовлення програми “Українське радіо. Пульс” у селищі Широкому Луганської області.

Про це повідомляє прес-служба регулятора.

“25 жовтня Національна рада задовольнила заяву Національної суспільної телерадіокомпанії України і видала їй дозвіл на тимчасове мовлення з використанням частоти 99,5 МГц у селищі Широкому Луганської області. На цій частоті транслюватимуться програми “Українське радіо. Пульс”, - ідеться в повідомленні.

Читайте також: У Попаснянському районі Луганщини збудують 150-метрову телевежу

Водночас у Нацраді зауважили, що дозвіл видано з урахуванням Порядку видачі та анулювання дозволу на тимчасове мовлення, умови дозволу та порядок здійснення нагляду за додержанням законодавства про телебачення і радіомовлення телерадіоорганізаціями, що здійснюють тимчасове мовлення на територіях з особливим режимом мовлення на підставі відповідного дозволу, розробленого і затвердженого на виконання закону “Про внесення змін до деяких законів України щодо тимчасових дозволів на мовлення в зоні проведення антитерористичної операції та прикордонних районах України”, що був ухвалений 7 грудня 2017 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-