Краматорську відключили тепло, бо немає газу

Краматорську відключили тепло, бо немає газу

1822
Ukrinform
У Краматорську через відсутність газу призупинили процес запуску теплопостачання.

Про це 23 жовтня повідомили в прес-службі Краматорської міської ради.

«Теплопостачальні підприємства не можуть подати тепло в оселі жителів Краматорська через відсутність газу», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що опалювальний сезон 2018-2019 років у Краматорську був розпочатий, як і планувалося, з 16 жовтня. Тепловиробничі та теплопостачальні підприємства запустили обладнання у встановлений строк. Протягом тижня 417 краматорських багатоповерхівок отримали теплоносій.

Читайте також: У Краматорську дорожчає громадський транспорт і маршрутки

На жаль, підприємствам-постачальникам тепла довелося призупинити процес запуску у зв’язку із "забороною" на використання блакитного палива, і така ситуація склалася в багатьох містах країни, підкреслили в міськраді.

Як пояснили кореспонденту Укрінформу у міськраді, зараз є договір з НАК «Нафтогаз України», але немає підтверджених лімітів по декадах на використання газу у місцевих газопостачальників.

Від міської влади та особисто міського голови Андрія Панкова наразі підготовлені звернення до керівництва області та підприємств, які постачають газ стосовно врегулювання ситуації, що склалася.

«Я розумію, що ситуація із газом доволі не проста, але ми зробимо все від нас залежне, щоб вона вирішилась якнайшвидше», - зауважив Панков.

Тим часом теплопостачальні підприємства ліквідують аварійні ситуації, що склалися на тепломережах.

На питання кореспондента Укрінформу, чи відсутнє тепло в учбових та медичних закладах міста зараз, у прес-службі відповіли: «У Краматорську є заклади, які мають автономне опалення».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-