Житомирщина додатково виділить на ремонт доріг 32 мільйони з митних платежів

Житомирщина додатково виділить на ремонт доріг 32 мільйони з митних платежів

Укрінформ
До кінця цього року на Житомирщині спрямують 32 мільйони гривень, які область отримала від перевиконання митних платежів, на поточний, середній та капітальний ремонт доріг.

Про зміни до профільної обласної програми повідомив начальник управління дорожнього будівництва та інфраструктури Житомирської ОДА Роман Крисюк, інформує прес-служба облдержадміністрації.

"Житомирщина отримала 32 млн грн коштів від перевиконання митних платежів, які спрямують на поточний середній та капітальний ремонти доріг", - йдеться в повідомленні.

Як зауважив Крисюк, «проектом рішення передбачається збільшення фінансування на ремонт доріг за рахунок перевиконання від митниці – збільшити з 136 млн грн до 172 млн грн».

Зазначено, що зміни до обласної програми розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг місцевого значення в Житомирській області на 2018 рік підтримали депутати обласної ради під час засідання комісії з питань бюджету і комунальної власності.

Читайте також: У Комітеті Ради розповіли про ефективність податку на виведений капітал

Сесія Житомирської обласної ради, яка має розглянути зміни до програми дорожнього будівництва, відбудеться у четвер, 25 жовтня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-