Порошенко привітав Кам’янець-Подільський університет зі 100-річчям

Порошенко привітав Кам’янець-Подільський університет зі 100-річчям

Укрінформ
Президент Петро Порошенко привітав колектив та студентів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка зі 1400-річчям від дня створення.

Вітання опубліковане на сайті Глави держави.

“Сто років тому, у вирі Української революції 1917-1921 років, талантом і наполегливістю Івана Івановича Огієнка та його сподвижників у місті Кам’янці-Подільському було відкрито перший в історії держави національний університет”, - зазначив Глава держави.

Він також розповів, що за роки свого існування навчальний заклад виховав плеяду знаних в Україні та світі науковців, десятки тисяч висококваліфікованих майстрів педагогічної справи.

“Іван Огієнко мріяв, щоб цей університет був «українським по духові і устроєві... зв’язком між професорами та студентами, що дасть змогу працювати на користь рідної України». Своєю працею і сумлінням ви щодня стверджуєте слова засновника навчального закладу”, - підкреслив Порошенко.

Читайте також: Порошенко призначив чотирьох голів РДА, одного - звільнив

Президент привітав колектив, студентів та вихованців Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка зі 100-річчям від дня заснування та висловив переконання, що їх професіоналізм та наполегливість сприятимуть розбудові національної вищої школи, її інтеграції у світовий інтелектуальний простір, а прийдешні роки стануть для навчального закладу часом нових творчих звершень і досягнень в ім’я України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-