На арсеналі в Ічні продовжують гасити осередки пожежі — ДСНС

На арсеналі в Ічні продовжують гасити осередки пожежі — ДСНС

Фото
2100
Ukrinform
У неділю, 14 жовтня, в першій половині дня пожежні літаки ДСНС провели шість скидів води на території 6-го арсеналу Міноборони в Ічнянському районі Чернігівщини, де сталася пожежа.

Про це повідомляє ДСНС.

"Станом на 14: 00 год.14 жовтня авіацією ДСНС здійснено авіаційну розвідку технічної території арсеналу, двома пожежними літаками АН-32П проведено 6 скидів води (48 тон) у межах арсеналу", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, всього з початку робіт здійснено 129 скидів води (750 тон).

Також повідомляється, що для цілей пожежогасіння залучено пожежний потяг.

Як зазначили в ДСНС, організовано чергування 7 пожежно-рятувальних розрахунків на автоцистернах на випадок можливих пожеж в смт Дружба та на адміністративній території арсеналу.

На сьогоднішній день, повідомили в ДСНС, вже перевірено та очищено від вибухонебезпечних предметів 21 населений пункт (с. Заудайка, с. Мала Дівиця, с. Обичів, с. Бурімка, с. Безбородьків, с. Шиловичі, с. Монастирище, с. Вільшана, с. Коломійцево, с. Полова, с. Колісники, с. Лісові Сорочинці, с. Стрільники, с. Левки, с. Городня, с. Тарасівка. с. Гмирянка, с. Коршаки. м. Ічня, с. Лучківка, с. Червоне).

Читайте також: Вибухи під Ічнею: у лікарнях досі лишається 91 людина

На залізничних коліях перевірку на наявність вибухонебезпечних предметів проводить піротехнічний у складі 5 осіб.

Серед місцевого населення розповсюджено 6395 спеціальних листівок стосовно порядку обов'язкових дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

На в'їздах до лісових масивів встановлено 14 шлагбаумів.

Робочими групами продовжується проведення комісійних обстежень житлових будинків, споруд, об’єктів соціальної сфери та життєзабезпечення. Обстежено 3529 об'єктів із 9713 (36,3%).

З початку виникнення надзвичайної ситуації місцевими органами влади створено резерв будівельних матеріалів, який передбачено для проведення відновлювальних робіт.

Як повідомлялося, у ніч на 9 жовтня на території військового складу Міністерства оборони в Ічнянському районі Чернігівської області сталася пожежа. Із населених пунктів, що потрапили до зони можливого ураження, було евакуйовано 12 тис. 500 осіб.

На подолання наслідків надзвичайної події уряд виділив 100 млн грн.

За даними Міноборони на 12 годину 14 жовтня на території 6-го арсеналу тривають заходи з ліквідації надзвичайної події та спостерігаються поодинокі вибухи з низькою періодичністю і осередки тління.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-