Херсонщина забезпечена доступними ліками на 75%

Херсонщина забезпечена доступними ліками на 75%

Укрінформ
На Херсонщині за 9 місяців профінансовано 75% від затвердженого річного обсягу коштів, передбачених на реалізацію в регіоні урядової програми "Доступні ліки".

Про це повідомив у середу Департамент охорони здоров'я Херсонської ОДА.

"Із 1 квітня 2017 року в Україні запроваджено урядову програму "Доступні ліки", яка передбачає повну або часткову державну підтримку лікування осіб, які страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет другого типу та бронхіальну астму. На 2018 рік затверджено коштів - 27 млн 204,3 тис. гривень, станом на 1 жовтня профінансовано 20 млн 403,3 тис. гривень", - йдеться у повідомленні.

Із профінансованих коштів використали 19 млн 685,3 тис. гривень (96,48%). Загалом виписано 455 тис. 47 рецептів, з яких здійснили часткове відшкодування по 367 тис. 208 рецептів. Отримали лікарські засоби 186 тис. 416 осіб.

Читайте також: Нацслужба здоров’я запускає власний контакт-центр

Як зазначають у Департаменті охорони здоров'я ОДА, у 2018 році по області було укладено 81 договір із суб'єктами господарювання різних форм власності, які здійснюють відпуск лікарських засобів у 181 аптечному закладі. Найбільша кількість аптек, які приймають участь у програмі "Доступні ліки" знаходяться у Херсоні, Великоолександрівському, Білозерському, Новотроїцькому районах та в Новій Каховці. Найменша кількість таких аптек у Верхньорогачицькому, Великолепетиському, Іванівському, Високопільському, Нижньосірогозькому і Олешківському районах.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-